Hrvatski

KNJIŽNICA – ONLINE BAZE PODATAKA

Članovima hrvatske akademske zajednice omogućen je pristup bazama podataka na temelju Sporazuma o suradnji Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu i Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih.

Pristup svim elektroničkim izvorima osiguran je s računala Fakulteta izravno putem IP adrese računala, a izvan IP opsega Fakulteta putem Proxy servera. Proxy mogu koristiti svi članovi hrvatske akademske zajednice koji imaju otvoren AAI@EduHr korisnički račun te se pomoću njega prijavljuju na proxy server. Proxyju se pristupa putem Portala elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku i znanstvenu zajednicu.

Svim bazama podataka s licencijom i licencijom Sveučilišta u Zagrebu može se pristupiti na Portalu elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku i znanstvenu zajednicu.

Dizajn Vladimir Končar - Studio Revolucija
Razvoj Davor Bagarić - Rebellis IT