OBAVIJEST O PRIJELAZU STUDENATA S DRUGIH VISOKIH UČILIŠTA NA GRAFIČKI FAKULTET (upis u 2024./25.)

Molbu za prijelaz na sveučilišni prijediplomski ili diplomski studij Grafičke tehnologije može podnijeti kandidat sa studentskim statusom stečenim na drugom studiju. Molbu za prijelaz ne mogu podnijeti studenti koji su prvu godinu prvi puta upisali u 2024./25. akademskoj godini.

Molba se predaje u studentskoj referadi Grafičkog fakulteta od 26.08.2024. do 30.08.2024. godine, u vremenu od 10.00 do 12.00 sati. Obrazac molbe potrebno je zatražiti na hgrujic@grf.hr .

Uz molbu je potrebno priložiti:

1. studentsku ispravu (indeks, ako se koristi na VU s kojeg kandidat dolazi),
  2. ovjereni prijepis ocjena položenih ispita s brojem ECTS bodova,
  3. nastavni program položenih kolegija za koje će se u molbi zatražiti priznavanje ocjene.

Fakultetsko vijeće Grafičkog fakulteta, na svojoj redovitoj rujanskoj sjednici, donijet će konačnu odluku o odobrenju prijelaza na studij grafičke tehnologije te konačnu odluku o priznavanju ispita kolegija položenih na visokom učilištu s kojeg kandidat dolazi.

U Zagrebu 26.07.2024.

Prodekan za nastavu