FSB Racing Team traži grafičke dizajnere!

FSB Racing Team je studentska udruga na Sveučilištu u Zagrebu koja izrađuje električne trkaće bolide za Formula Student natjecanja. Natječu se diljem Europe protiv najprestižnijih europskih i svjetskih sveučilišta i pri tom ostvaruju odlične rezultate. Ovog ljeta sudjelovali su na natjecanjima FS Czech, FS Alpe Adria i FS Poland, a svoj najbolji rezultat ostvarili su baš u Poljskoj gdje su osvojili prvo mjesto!

Grafički dizajneri u FSB Racing Teamu brinu za cjelokupni vizualni identitet udruge. Kao član FSB Racing Teama imat ćeš priliku dizajnirati livery samog bolida, timske majice, jakne i ostalo, grafike za društvene mreže i druge promotivne materijale, predloške za interne timske dokumente, UI i web dizajn i još mnogo toga. Dodatno, moći ćeš se baviti i renderiranjem samog bolida i njegovih komponenti te uređivanjem fotografija i videozapisa.

Ako te zanima nešto od navedenog i ako se želiš time baviti pozivamo te da se prijaviš koristeći sljedeću poveznicu:

Prijave su otvorene zaključno s utorkom, 15. listopada.