Dani Erasmusa – Erasmus+ info štand za studente – predvorje Studentskog centra, srijeda 16.10.2024. od 10.30 do 14 sati

U sklopu Dana Erasmusa (https://www.erasmusdays.eu/), koji se ovaj tjedan održava diljem cijele Europe, Središnji sveučilišni ured za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju Sveučilišta u Zagrebu u srijedu 16. listopada od 10.30 do 14 sati u predvorju Studentskog centra (Savska 25) organizira Erasmus+ infoštand za studente.

U četvrtak 17. listopada Središnji sveučilišni ured za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju Sveučilišta u Zagrebu organizira i informativno predavanje za odlazne studente na temu “Prilagodba na Erasmus+ boravak u inozemstvu” za studente koji odlaze na stručnu praksu. Slično predavanje je bilo organizirano i početkom srpnja za studente koji su bili odabrani za mobilnost (studijski boravak, stručna praksa) u zimskom semestru ak. god. 2024./25., a isto se predavanje planira i za studente koji će na mobilnost ići u ljetnom semestru ak. god. 2024./25.