Akademski podcast – nova medijska platforma Sveučilišta u Zagrebu

S velikim vas zadovoljstvom obavještavamo da je Sveučilište u Zagrebu pokrenulo Akademski podcast

Akademski podcast treća je platforma medijskoga projekta Sveučilišta u Zagrebu, uz Akademski list i portal akademski.hr. Cilj medijskoga projekta je približiti događanja, inovacije i priče sa Sveučilišta široj javnosti.

U prvoj epizodi gostuju predstavnici Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu, predsjednica Ivona Josipović te članovi Katja Popović i Gordan Kragić koji govore o ulozi Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu, projektima i inicijativama koje provode kako bi poboljšali studentski život i unaprijedili akademsku zajednicu. U podcastu možete čuti više o njihovim planovima za budućnost, izazovima s kojima se suočavaju te kako svaki student može sudjelovati i dati svoj doprinos.

Pozivamo vas da poslušate (i pogledate) Akademski podcastna 🔗 YouTubeu, Spotifyju ili Apple Podcastu.