OTVOREN Natječaj za odabir inovativnih obrazovnih projekata_UNIC VIP Fund

OTVOREN je Natječaja za odabir inovativnih obrazovnih projekata, koji će se financirati kroz UNIC VIP Fund for Virtual and International Educational Projects. Natječaj se provodi u sklopu projekta Europska sveučilišta gradova u postindustrijskoj tranziciji (UNIC), a cilj mu je potaknuti nastavnike da uključe virtualne međunarodne obrazovne suradničke aktivnosti u redovni kurikulum.

Natječaj je otvoren od 16. rujna do 16. prosinca 2024. godine, do 23:59.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve nastavnike da se prijave i iskoriste ovu priliku za financijsku podršku osmišljavanju, koordinaciji i provedbi inovativnih obrazovnih projekata. Projekti trebaju uključivati suradnju s kolegama nastavnicima s barem jednim od sveučilišta članica UNIC saveza.

Više informacija o natječaju, prijavnim dokumentima, vodiču za prijavitelje i obrascima za prijavu možete pronaći na sljedećim poveznicama:

Ključni datumi:

• Otvaranje natječaja: 16. rujna 2024.
  • Zatvaranje natječaja: 16. prosinca 2024. u 23:59
  • Objava rezultata: 28. veljače 2025.
  • Početak aktivnosti: 17. ožujka 2025. (najranije)
  • Završetak aktivnosti: 31. ožujka 2027. (najkasnije)

Ako imate ideju, a nemate partnere, ili želite sudjelovati u UNIC radionicama za pronalazak suradnika i učenju o metodama virtualne suradnje, slobodno nam se obratite na unic@unizg.hr.

Kontakt:

Petra Baničević